Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus"

Teatro laboratorija ATVIRAS RATAS

„APIE MEILĘ, KARĄ IR KIŠKIO KOPŪSTUS“

Pokalbis su vaikais apie dalykus, kurie ne tik prajuokina

Pagal Anos Saksės pasakas

 

 

Režisierius – Aidas Giniotis

Kompozitorius – Vytautas Leistrumas

Dailininkė – Laura Luišaitytė

Šviesų dailininkas – Darius Zabulėnas

Aktoriai - Viola Klimčiauskaitė, Benita Vasauskaitė ir Jonas Šarkus

 

„Gėlės kaip žmonės, žmonės kaip gėlės…“

Šie žodžiai tarsi įrėmina spektaklį iš dviejų pusių – pradžios ir pabaigos. Spektaklyje ši daina pražysta įvairiausiomis spalvomis. Veikėjai parodo kaip atsirado gėlės ir šiose pasakose skamba švelnūs, išmintingi žodžiai apie prisirišimą, meilę, kantrybę, pasiaukojimą, godulį, džiaugsmą, gėrį ir blogį.

Jaunuolis iš Persijos, kareivis Prancūzijoje, paprasta japonė mergaitė, žavingas lietuviškas kiškis – veikėjai, kurie spektaklyje yra gėlių atsiradimo priežastys, skatina vaikus jautriai ir atidžiai žvelgti į pasaulį, džiaugtis ir stebėtis jame esančiais reiškiniais.

Spektaklio metu kuriamas ir puoselėjamas sodas. Žiūrovai jaučiasi it sodininkai, gėlės, derlinga žemė, lietus ir saulė – visa išsyk. Dalyvaujantys spektaklyje ir slėpiniuose, kuriuos jis vaizduoja, kuriantys ir patys kuriami. Amžius visai nesvarbus – vaikai ir suaugusieji gali tapačiai stebėtis ir gėrėtis Anos Saksės pasakomis, virtusiomis spektakliu.

Aktoriai prabyla ir žiūrovas regi, kad jo patiriama meilė, liūdesys, gėris ir blogis yra tokie patys visame pasaulyje, kad ir kokioje skirtingoje kultūroje išsipildytų. Spektaklio metu atveriami langeliai ir durelės į įvairiausias vietas, buveines bei erdves, ir pamažu žiūrovas suvokia už kiekvienų durelių ar langelio matantis savo paties sielos dalelę. Taip pasaulis sutalpinamas į mus, o mes – į visą pasaulį.

Išėję iš salės po spektaklio įsiklausykite – daugelis vaikų dainuoja spektaklio pradžioje ir pabaigoje girdėtą dainą. Įsižiūrėkite, jei pamatysite vaiką, žvelgiantį į gėlę (jeigu jų dar bus aplink). Atrodytų, kad taip pirmasis žmogus žvelgė į savo pirmąją dieną.

Premjera 2013 m. kovo 2 d.

Po spektaklio – Kalėdų Senelio programa II a. fojė

Kalėdų Senelis gali įteikti Jūsų paruoštas dovanėles

Renginio trukmė – 1 val. 30 min.

Informacija tel. (8 46) 410 565

Organizatorius – Kultūros centras Žvejų rūmai

 

Renginio laikas

2016 Gruodžio 22 d, Ketvirtadienis, 11:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 8.00 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
17

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.20 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info