Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Artūras Rudenko ir grupė "Roždestvo"

Artūras Rudenko (Артур Руденко)

Žiūrovų pageidavimu kylanti rusų lyrinio šansono žvaigždė, auksinis baritonas, stipriu vokalu pasižymintis atlikėjas Artūras Rudenko ir grupė su geriausiomis dainomis „Pamiršti negalima“,(„Забыть нельзя“), „Krito baltas sniegas“ („Падал белый снег“) „Be tavo meilės negaliu“, („Без любви твоей не смогу»“), „Tu mano laimė mėlynakė“ („Счастье ты мое голубоглазое“), „Meilės ašaros“ („Слезы любви“), „Nesupratimas“ ir naujais kūriniais atvyksta į Vilnių bei Klaipėdą.

Artūras Rudenko – tai žmogus, kuris pats save sukūrė. Jis troško patekti ant scenos, o likimas jam padėjo tai pasiekti. Jo atliekamas dainas publika pamėgo iš karto net nežinodama, kas jas dainuoja. Tai ir yra šio atlikėjo fenomenas. Dainininkas Artūras Rudenka su hitu „Pamiršti negalima, grįžti neįmanoma..." visai neseniai tiesiog įsiveržė į milijonų klausytojų radijo imtuvus ir širdis visoje Rusijoje. Nuoširdi, labai švelni ir jaudinanti daina akimirksniu tapo šalies hitu – šiandien ji skamba pro važiuojančių automobilių langus, mokyklų išleistuvėse ir  keleivių ausinėse. Ne mažiau populiarios ir kitos jo dainos („Krito baltas sniegas", „Pasilik", „Neišmylėtas pavasaris", „Kaip gaila", „Dar vakar" ir kt.), o jo koncertai visada susilaukia didelio pasisekimo.

 

Grupė „Roždestvo“ (группа"Рождество")

Idėja sukurti grupę kilo 2008-ųjų metų sausio 6–7 dienomis, todėl ir buvo pavadinta „Roždestvo“ . Tą dieną gimė talentingo autoriaus ir atlikėjo Genadijaus Selezniovo bei bosisto Andrejaus Nasyrovo tandemas, o vėliau prie grupės prisijungė ir kiti muzikantai. Pastaruosius kelerius metus kolektyvą sudaro Genadijus Selezniovas – vokalas, Andrejus Nasyrovas – bosinė gitara, Viktoras Bojarincevas – gitara, saksofonas, Dmitrijus Aliochinas – bajanas, Sergejus Kalininas – mušamieji, grupės direktorė – Nina Cvetkova.

2008 m. pavasarį pasirodė debiutinis grupės albumas, o pirmaisiais jo klausytojais tapo muzikantų draugai ir gerbėjai. Dabar grupė gali didžiuotis išleidusi penkis populiarius albumus. Kolektyvas jau užsitarnavo žmonių meilę, nes kiekvienas jų koncertas suteikia publikai laimės, teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Muzikantų gastrolių tvarkaraštį nuolat papildo nauji renginiai skirtinguose NVS regionuose. Kolektyvas jau dalyvavo ir svarbiausiuose festivaliuose bei išskirtiniuose koncertuose. Hitas „Taip norisi gyventi“ („Ты знаешь, так хочется жить“) muzikantams Kremliuje pelnė „Metų šansonas 2013“ (Шансон Года 2013) laureatų titulą ir garbės statulėlę. Taip pat jie ir „Šansono maestro 2011“ vardo laureatai, radijo stoties „Piter FM“ pagrindinės premijos „Liaudies pasirinkimo“ nominacijos laureatai, festivalių „Guliaj duša“, „Ech, Razguliaj“ ("Ээхх,разгуляй!") laimėtojai, tarptautinių festivalių „Slavianskij bazar“ Vitebske ir „Jurmala šanson“ dalyviai.

Аrtur video :   https://www.youtube.com/watch?v=bXFWUeiWoBg

 

                         https://www.youtube.com/watch?v=JHJeNEHQ66s

 

Roždestvo  :  https://www.youtube.com/watch?v=YL8Q8So3MUk

 

                          https://www.youtube.com/watch?v=t9yTYUl_sok

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 16:00 val.

Vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos vietos)

Koncerto trukmė: 2 val.

 

Organizatorius – Da Holding, UAB

Renginio laikas

2016 Lapkričio 27 d, Sekmadienis, 17:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 13.00 - 46.00 €

Nuolaida: 10 % žmonėms su negalia

%
Pirkti
Renginių kalendorius
19

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info