Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Bestiariumas“

MR PEJO‘S WANDERING DOLLS (Rusija / Russia)

„BESTIARIUMAS“

“BESTIARY“

 

Spektaklis „Bestiariumas“ – tai naujas teatro kompanijos „Mr Pejo's Wandering Dolls“  („Klajojančios pono Pežo lėlės“) eksperimentas. Paslaptingi karnavalai nukelia mus į viso pasaulio karnavalo tradicijų praeitį, dabartį ir ateitį bei suteikia žiūrovams unikalią galimybę interaktyviai dalyvauti pasirodymo metu.

Aikštė. Keletas priemonių ir prietaisų. Atrodo lyg teatro scena, bet niekas nežino, kas čia vyksta. Kaip įprasta visose pasaulio šalių kultūrose, prieš spektaklį pasigirsta tylūs šnabždesiai. Kaip patyrusio keliautojo lagaminas, nuklijuotas įvairių tautybių ir laikmečių lipdukais, taip šiuolaikinis žmogus stengiasi viską išmėginti siekdamas atrasti savąjį „aš“. Nagi, kas norėtų pasinerti į smagų žaidimą!?

Paslaptingasis karnavalas prasideda. Vienu laimės rato pasukimu kasdienybė paverčiama į tokią provokuojančią realybę, kokios niekas nėra matęs – į šaunų fantastišką eksperimentą.

Dar vienas rato pasukimas – ir eilinis žmogus paverčiamas groteskiška būtybe, įkūnijančia netikėtą šventišką elementą.

Šį šventinį aparatą valdo linksmi, apsukrūs veikėjai, ir su kiekvienu pasukimu kasdienybė yra praryjama, suvirškinama ir paverčiama į paslaptingą karnavalą. Šis fantastiškas karnavalinis elementas apima įvairių tautų ir kultūrų tradicijas – nuo viduramžių Europos iki Naujosios Gvinėjos. Žiūrovai dalyvauja šventiniame eksperimente, kurio pabaiga gali būti visiškai netikėta...

 

Nemokamas renginys

 

Renginio laikas

2019 Liepos 7 d, Sekmadienis, 21:00 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
19

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt