Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Dviese sūpuoklėse“

„Dviese sūpuoklėse“ – tai amerikiečių dramaturgo Viljamo Gibsono pjesė apie neįmanomą dviejų veikėjų meilę, ilgesį, vienatvę. Vienatvę tiek būnant kartu, tiek būnant atskirai. Tai santykių drama, kuri bus atpažįstama daugumai žiūrovų.

Už pjesę „Dviese sūpuoklėse" V.Gibsonas buvo nominuotas „Tony" apdovanojimui, o 1962-aisiais pagal šį kūrinį Roberto Wise'o režisuotas filmas nominuotas dviem „Oskarams".

Šokėja Gitela – stipri, bet sudėtinga asmenybė. Ji kupina gyvybingumo, tačiau taip pat yra itin jautri ir emocionali. Kartais gali būti stačiokiška, o kartais gali tapti tiesiog mažu, naiviu vaiku. Trisdešimt trejų metų teisininkas Džeris atvykęs į Niujorką bando pabėgti nuo savo praeities. Įsikūręs viename iš prastesnių Yst-Saido nuomojamų namų, dienas stumia lankydamas muziejus ir beverčius filmus, slampinėdamas miesto tiltais, turėdamas vos dešimt dolerių dienai. Puolęs į naujus santykius, jis galiausiai suvokia ir pripažįsta sau, ką reiškia iš tikrųjų mylėti. „Mylėti – tai turėti žmogų giliai savyje, turėti diena iš dienos, metai iš metų, kai vyras ir moteris dalinasi savo protu, mintimis, prisiminimais, žvilgsniais“.

Labiau už viską Gitela ir  Džeris trokšta meilės, tačiau būti kartu jiems trukdo išdidumas, savimeilė, nenutraukti saitai su skaudinančia praeitimi. Jie kabinasi vienas į kitą lyg į paskutinę viltį, tačiau vienas iš kito tikisi pernelyg skirtingų dalykų... Nes  „ji – laisva kaip paukštis, jis – laisvas kaip sliekas“.

Video

Renginys rusų kalba

Spektaklio trukmė 2 val. 40 min. (viena pertrauka)

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

 

 

Dėmesio! Spektaklio metu scenoje rūkoma.

 

Organizatorius - VšĮ Reventis

Sporto g.  5-14, Vilnius

info@reventis.lt

Tel. +370 686 17225

 

2019-07-09

Renginio laikas

2019 Spalio 14 d, Pirmadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 18.43 - 39.50 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
01

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt