Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Evelina Sašenko ir grupė "Quorum"

Nuostabus Evelinos Sašenko vokalas, muzika užburs reginiais ir kvapais, pažadins jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena – naujos istorijos, o gatvės šurmulys – naujos melodijos pradžia. Daina nuneš klausytoją ten, kur jis gal net nesvajojo apsilankyti, privers nusišypsoti ar susimąstyti. Terapiją akims užtikrins kelionė po dangaus pasaulį. „Daina – mano gyvenimas, todėl esu laiminga galėdama dainuoti ir dovanoti tą džiaugsmą kitiems. Šansonų kalba yra tokia muzikali, šilta – ja galiu išreikšti savo mintis, jausmus, norus“, - sako Evelina.

Evelina Sašenko yra daugelio konkursų laureatė bei aktyviai koncertuojanti solistė. Daugelį savo muzikinių idėjų bei norų atlikėja įgyvendina savo pačios inicijuotuose muzikiniuose projektuose.

 

Grupė „Quorum“ – tai tie vyrukai, kurie dainuoja „be muzikos“. Šį posakį dažnai tenka išgirsti grupės „Quorum“ nariams. Iš tiesų, jų atliekama muzika yra kitokia ir daugeliui neįprasta, o toks dainavimo stilius vadinamas a cappella.

2005 m. pavasarį įkurtas „Quorum" šiuo metu yra vienintelis profesionalus vyrų vokalinis ansamblis Lietuvoje. Dabar "Quorum" sudaro: Vitalij Neugasimov (kontratenoras, meno vadovas),  Marius Turlajus (tenoras),  Dainotas Varnas (baritonas), Gintautas Skliutas (baritonas), Romanas Savickas (bosas), Šarūnas Navickas (vokalinė perkusija). Tai grupė vyrukų, kurie vien tik savo balsais dainuoja klasikinę, populiariąją, liaudišką muziką, džiazą ar visiems gerai žinomus instrumentinius kūrinius. Jų repertuare skamba žymiausios lietuvių ir užsienio autorių pop dainos, pritaikytos balsams be instrumentinio pritarimo. Jie patys yra ir dainininkai, ir instrumentai. Populiariosios muzikos skambesys neapsieina be mušamųjų instrumentų ir ritmo grupės. Čia ją pakeičia vokalinė perkusija, vadinamasis beat box‘as, nes žmogaus balso galimybės, pasirodo, neturi ribų.

„Quorum“ atliekamos dainos daugeliui gerai pažįstamos, tačiau kitokios. Svarbiausia, kad jos absoliučiai ekologiškos, nes koncertuose neskamba joks kitas muzikos instrumentas, tik žmogaus balsas. Dainuodami jie imituoja įvairiausius muzikos instrumentus, net mušamuosius, ir atskleidžia neribotas žmogaus balso galimybes.

Per savo gyvavimo istoriją ansamblis patyrė nemažai permainų - keitėsi sudėtis, meninė koncepcija. Pastaruoju metu „Quorum" jau plačiai žinomas kaip įvairių stilių muziką propaguojantis kolektyvas.

Kaip bebūtų keista, „Quorum“ atliekamos dainos daugeliui gerai pažįstamos, tačiau tuo pačiu jos lyg ir kitokios. Ir skamba kitaip, ir kvepia kitaip, ir veikia kitaip. Jos subrandintos, išgrynintos ir pateikiamos taip, kad belieka vidumi išgirsti tą natūralų, gyvą ir užburiantį balsų skambesį.

Dabar kolektyvas ruošiasi antrojo albumo leidimui ir koncertiniam turui Japonijoje.

Gruodžio 31 d. Žvejų rūmuose grupė "Quorum" dainuos šios sudėties:

Vitalij Neugasimov (kontratenoras, meno vadovas)

Marius Turlajus (tenoras)

Gintautas Skliutas (baritonas)

Romanas Savickas (bosas)

Šarūnas Navickas (vokalinė perkusija)

 

 

Renginio trukmė: 2 val. (viena pertrauka)

Durys atidaromos iki renginio likus 1 val.

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai (nesuteikiant papildomos vietos)

Informacija tel. (8 46) 410 565

 

Renginio organizatorius: IT & C Service, UAB.

Renginio laikas

2016 Gruodžio 31 d, Šeštadienis, 17:30 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 20.00 - 30.00 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
19

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info