Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Gražiausia filmų muzika“

Puikūs dainininkai Karina Krysko ir Jeronimas Milius kviečia visus prieš didžiąsias žiemos šventes pasimėgauti rinktine programa „Gražiausia filmų muzika“. Jiems akompanuos Kauno bigbendas.

Kauno bigbendas kuria specialias dainų aranžuotes, o scenografai jau dabar suka galvas, kokiomis scenos puošmenomis sukurti žiūrovui artėjančių švenčių atmosferą.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius – darnus, laiko jau išbandytas duetas. Pernai jie sėkmingai šturmavo koncertų sales su geriausių miuziklų dainų programa ir buvo įvertinti žiūrovų. Dainininkų vokalas puikiai dera tarpusavyje ir suteikia kūriniams naujų malonių spalvų. „Gražiausios filmų muzikos“ programoje be duetų žiūrovai taip pat išgirs ir solinius pasirodymus.

Atrinkti programą tokiam koncertui – užduotis ne iš lengvųjų. Juk yra tiek daug kūrinių, kuriuos mes puikiai žinome iš kino ekranų. Jiems suskambus, iškart prieš akis iškyla filmų vaizdai.

Karina pažadėjo, kad koncerte „Gražiausia filmų muzika“ skambės legendinis Whitney Houston kūrinys „I Have Nothing“ iš klasika tapusio filmo „Asmens sargybinis“. „Tai filmas, kurį labai mėgau, kai tik jis pasirodė ir iki šiol kartais nostalgiškai pasižiūriu. Ypač jautru tapo, kai W. Houston, kuri suvaidino pagrindinę rolę, nebeliko tarp mūsų“, – sako Karina. Ji sutinka, kad daina „I Have Nothing“ yra nemenkas iššūkis kiekvienam dainininkui. „Kaip ir dauguma Whitney  kūrinių“, – šypteli Karina.

Koncerte taip pat skambės „You Can Leave Your Hat On“ – originaliai atliekamas Joe Cocker‘io ir skambėjęs filme „9,5 savaitės“; „I’ll Be There For You“ iš kultinio serialo „Draugai“; „Eye of the Tiger“ iš garsiojo „Rocky 3“ ir kiti labai gerai žinomi kūriniai. Taip pat bus atliekami daugybėje filmų skambėję klasikiniai kalėdiniai hitai: „Jingle Bells“, „White Christmas“ ir pan.

Dainininkai pasakoja, kad, sudarydami programą, stengiasi įtraukti ir dramatiškus, puikių vokalinių sugebėjimų reikalaujančius kūrinius (kaip jau minėtas „I Have Nothing“ ) ir linksmus, šypseną nuo pirmų akordų keliančius hitus, kaip antai „Ghostbusters“ iš to paties pavadinimo filmo apie legendinius vaiduoklių medžiotojus.

 

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Renginio organizatorius: Teatro dienos, VšĮ

Renginio laikas

2018 Gruodžio 6 d, Ketvirtadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 17.20 - 23.20 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
26

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt