Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Gundymas lietuje 3. Prisipažinimas meilėje” (N 16)

ŠOKIO TEATRAS „ISKUŠENIJE” (Sankt Peterburgas)

„Gundymas lietuje 3. Prisipažinimas meilėje”

„Gundymas lietuje” grįžta su nauja aistra!

  „Prisipažinimas meilėje“– tai nepakartojamas Sankt Peterburgo šokio teatro „Iskušenije” Gala koncertas-spektaklis, paremtas geriausiais šokio numeriais, sužavėjusiais žiūrovus trupės pastatymuose.

Ar įmanoma prisipažinti meilėje ir išsakyti jausmus, nepratariant nė žodžio? Yra daugybė būdų tai padaryti, tačiau pats jausmingiausias ir įtikinamiausias – kūno plastikos kalba. Šokio kalba universali – ji suprantama bet kuriam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, tautybės ar socialinio statuso. Per dvi valandas, kurios pralėks akimirksniu, artistai perteiks Jums nuostabią meilės istoriją, pasakojamą neįtikėtina šokio kalba – plastika, juvelyriškai atidirbtais šokio elementais, akrobatika ir gundančiais kūnais, perteikiančiais muzikos ir jausmų audrą.

Pasaulyje gyvuoja daug šokio trupių, tačiau Sankt Peterburgo kolektyvo unikalumas — finaliniai spektaklio numeriai, atliekami liejantis tikro vandens kriokliams. Pasirodymui naudojama specialiai sukurta techniškai sudėtinga sistema. Juk ne taip paprasta pakelti didžiulį kiekį vandens į scenos lubas ir laiku jį surinkti, išsiliejus gausybei vandens, siekiant nesugadinti scenos ir apsaugoti žiūrovus. Rezultatas – tikro lietaus, tiesiog liūties efektas scenoje – nepakartojamas! Tačiau nepergyvenkite, žiūrovams skėčių tikrai neprireiks!

Sankt Peterburgo šokio teatro „Iskušenije” spektakliai jau pakerėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šiandien tai vienas geriausių šiuolaikinių Rusijos teatrų. Tris kartus jo spektakliai buvo pripažinti „Geriausiu Rusijos projektu“. Pirmasis jų pasirodymas 2013 metais buvo palydėtas 5000 žiūrovų ovacijomis. Trupė drauge su garsiausiomis Rusijos estrados žvaigždėmis ir „Cirque du Soleil“  dalyvavo V. Judaškino „Valentinoff denj“ projekto atidaryme, buvo daugelio festivalių garbės svečiais. Pagrindinis teatro sąstatas – dešimt nepaprastai patrauklių vyriškių, kurių kiekvienas savaip unikalus. Šokėjų tarpe klasikinio baleto artistai, hip hopo šokėjai, akrobatai ir net gimnastai. Kiekvienas jų ne tik šokėjas, tačiau ir puikus aktorius. Spektaklyje jie demonstruoja plačią emocijų gamą – nuo lyrikos iki brutalios vyriškos energetikos.

Tad linkime Jums puikaus vakaro drauge su teatro artistais.

Video

Renginys yra perkeliamas iš gruodžio 12 d. į gruodžio 10 d. 19:00 val.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki rugsėjo 10 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

Renginio trukmė: 2 val. (viena pertrauka)

Amžiaus cenzas: N-16

 

OrganizatoriusVšĮ „Reventis

Renginio laikas

2018 Gruodžio 10 d, Pirmadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 26.00 - 46.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
21

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info