Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Kai užaugsiu, būsiu..."

„JAUNATIS 2017“ – šalies teatrai vaikams ir jaunimui

„LABAITEATRAS“

„KAI UŽAUGSIU, BŪSIU...“

Teatralizuotas koncertas-žaidimas visai šeimai

 

 

Režisierė Agnė Sunklodaitė

Dailininkė Ramunė Skrebūnaitė

Kompozitorius Deividas Gnedinas

Vaidina Eimantas Bareikis ir Mindaugas Ancevičius

 

„Kai užaugsiu, būsiu…“- tai šmaikštus, žaismingas, interaktyvus teatralizuotas koncertas-žaidimas šeimai apie tai, kaip svarbu tinkamai išsirinkti profesiją. Mažieji žiūrovai ne tik „susitinka“ su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys turi galimybę pabūti ir aktoriais, ir statybininkais, ir mokslininkais, ir policininkais… Kiekviena profesija turi savo žaidimą, lydimą muzikos, kuris atspindi tos profesijos ypatumus, kylančias užduotis, sunkumus ir pan. Dalyvaudami spektaklyje - žaidime vaikai tarsi „pasimatuoja“ siūlomas profesijas, sužino šį tą visiškai nauja apie jas, tačiau svarbiausia, kad iš naujo atranda seną tiesą: visi darbai yra geri ir garbingi, tik svarbu išsirinkti sau tinkamą ir mielą.

 „Tiek vaikams, tiek jų tėveliams norime pasakyti – visi darbai yra geri ir garbingi, tik svarbu išsirinkti sau tinkamą ir mielą“, - sako aktorius Eimantas Bareikis, kuris vaikystėje svajojo  būti alpinistu - deimantų ieškotoju ir mylimai mamai surasti patį didžiausią brangakmenį.

„Visi rimti ateities planai gimsta dar smėlio dėžėje, žaidžiant, fantazuojant. Žaidimai – tai labai rimta“, - sako aktorius Mindaugas Ancevičius, kuris vaikystėje svajojo tapti popiežiumi.

„Kai buvau mažas, save įsivaizdavau dardantį per laukus didžiuliu traktoriumi. Taip jau atsitiko, kad šios priemonės vairo taip ir neteko pasukioti, bet likimas man suteikė galimybę muzikos garsais atskleisti, kaip tas traktorius burzgia. Norite žinoti, kokia nata geriausiai tam tinka? O kaip skamba kylanti į kosmosą raketa?“, - klausimus žeria kompozitorius Deividas Gnedinas, vaikystėje svajojęs būti traktorininku.

 

Trukmė – 1 val.

Video

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį

Vaikai iki 3 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (nesuteikiant vietos)

Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 410 565

 

Organizatorius – KC Žvejų rūmai

Renginio laikas

2017 Vasario 19 d, Sekmadienis, 12:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 4.50 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
19

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info