Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Kelionė per Europą ir Klaipėdą“

ŠV. GENEZIJAUS TRUPĖ / ST. GENESIUS TROUPE (Lietuva / Lithuania)

 

„KELIONĖ PER EUROPĄ Į KLAIPĖDĄ“

“THE JOURNEY ACROSS EUROPE TO KLAIPĖDA“

Senosios muzikos spektaklis / An Early Music Performance

 

Režisierius / Director: Adrian Schvarzstein (Ispanija/Spain)

Atlikėjai / Performers: Ieva Baublytė, Saulius S. Lipčius, Nerijus Masevičius, Dovilė Savickaitė,

Adrian Schvarzstein, Jūratė Širvytė-Rukštelė, Martin Daniel Zorzano (Meksika / Mexico)

 

„Šv. Genezijaus trupės kelionė per Europą į Klaipėdą“ – interaktyvus muzikinis spektaklis, kuriame susitinka muzika, šokis, daina bei aktorystės menas, kad atspindėtų vientisą įvairių scenos žanrų sintezę, kurios šaknys siekia baroko ir senesnius laikus.

Spektaklio pagrindinis motyvas – beribės vaizduotės ir fantazijos galimybės, kurios klajojančių artistų trupei leidžia stebinti ponus, įtikinti apie savo ir kitų šalių menų ir kultūros išmanymą.  Tik atsidūrus išprususio žiūrovo akiratyje aiškiai pasimato, kad vaizduojama Italijos commedia dell‘ arte, Prancūzijos karališkojo dvaro spindesys, Anglijos jūreivių linksmas gyvenimas ar Ispanijos aistros tėra gražus, mielas ir labai nuoširdus jų vaizduotės kūrinys.

Spektaklio dramaturgija švelniai jungia pagrindinius italų, prancūzų, ispanų, anglų teatro principus, o komiškumas ir saviironija priartina artistą prie žiūrovo.  Spektaklyje naudojami interaktyvūs commedia dell'arte teatro elementai, leidžiantys žiūrovą įtraukti į dramaturgijos kūrimą. Nuostaba, estetika, senosios muzikos ir šokio elegancija bei jos banalumą neutralizuojantys  komizmas ir saviironija – tai spektaklio ingredientai, kuriame žiūrovas tampa ne tik stebėtoju, bet ir dalyviu.

 

Nemokamas renginys

Renginio laikas

2019 Liepos 6 d, Šeštadienis, 16:00 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
01

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt