Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Klara Novikova

Gegužės 14 d. visus kviečiame į Klaipėdos Žvejų rūmus, kur įvyks Rusijos nusipelniusios artistės Klaros Novikovos koncertas. K. Novikova garsėja humoristiniais pasirodymais įvairiose televizijų programose. Žiūrovai pamatys ryškią, nenusakomą, jautrią, juokingą, pritrenkiančiai dramatišką aktorę, kurios likimą nulėmė estrada. Programoje bus pristatyti geriausi K. Novikovos kūrybiniai atradimai, tarp kurių ne tik publikos jau pamėgti, tačiau ir visiškai nauji!

Nuostabūs, šmaikštūs, jautrūs ir ironiški žavingos Klaros Novikovos monologai visuomet sukelia ir juoką, ir ašaras. Per ilgą kūrybinį kelią sukurti personažai tapo gerai žinomi ir populiarūs, nes K. Novikova sugeba scenoje atskleisti pačius juokingiausius ir įsimintiniausius mūsų gyvenimo įvykius, kiekvieną žiūrovą „užkabinti“ nuoširdžiu humoru, priversti jį ne tik juoktis, tačiau ir susimąstyti, tapti bent šiek tiek geresniu!

Aktorė scenoje sukūrė begalę nepakartojamų personažų, iš kurių geriausia, galbūt, legendinė „teta Sonia“. Užsispyrusi, atvira ir juokinga „teta Sonia“ ilgam tapo aktorės vizitine kortele.

Jubiliejinėje programoje Klara  Novikova žiūrovus pradžiugins begale talentų: tai ir aktorė, ir dainininkė, ir autorė, ir režisierė, tai tiesiog atvira ir nuoširdi, juokinga ir rimta moteris, su savo monologais-išpažintimis, mini spektakliais, nei vieno žiūrovo nepaliekančio abejingu…

Video

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.

Renginio trukmė: ~ (be pertraukos)

 

Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai(renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

 

 

Organizatorius - Renginių era, VšĮ

El. p. muzikosera@yahoo.com

Renginio laikas

2017 Gegužės 14 d, Sekmadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 16.00 - 31.00 €

Pirkti
Renginių kalendorius
22

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info