Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Liubov Uspenskaja

Lietuvoje jubiliejinius koncertus surengs nuostabioji Liubov Uspenskaja!

Liubovę Uspenskają atpažįsta vos iš vienos sudainuotos eilutės: štai taip aistringai dainininkė dalijasi savo giliu pasaulio suvokimu, vidine paieška ir subtiliausiu meilės suvokimu su klausytojais.

Liubov Uspenskaja yra ryškiausia miesto romanso atstovė, kurios balsas ir atlikimo maniera sužavi ir apdovanoja emocijų audra. Jos nuoširdumas pritraukia žmones, nes atlikėja scenoje išgyvena visus šiuos jausmus, apie kuriuos ji taip žavingai dainuoja. Savo kūriniuose Uspenskaja dalijasi savo pasaulėžiūra, apmąstymais, savo tikrojo „aš“ paieškos temomis ir, žinoma, dainuoja apie meilę: švelnią, jausmingą ir netoleruojančią kliūčių. Ji ir jos kūryba yra tarsi harmoninga puokštė, kurios visos dalys papildo viena kitą: atlikėjos talentas, žavesys ir nuoširdumas. Žmonės klausosi atlikėjos tarsi apmirusia širdimi, stengiasi sugaudyti kiekvieną natą ir žavėtis charizmatiška genialia asmenybe.

Jubiliejiniame koncerte L. Uspenskaja atliks žiūrovų pamėgtas dainas „Liuba-Liubanka“, „Vieninteliam švelniajam“, „Skrisk, mano brangioji“, „Karuselė“, „Aš išnykstu“ ir daugelį kitų.

Nuskambės ir nauji kūriniai. Vienas tokių – šių metų hitas „O mes mylėjom“. Muziką šiai dainai parašė talentingas dainininkas ir kompozitorius, projekto „Balsas“ žvaigždė Brandon Stone. Žiūrovai išgirs kaip šią dainą duetas atliks gyvai. Liubov Uspenskaja pakvietė Brandon Stone kaip ypatingą svečią į savo jubiliejinius koncertus Lietuvoje!

Nepraleiskite Liubovės Uspenskajos jubiliejinių koncertų!

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio

Renginio trukmė: ~2:00 (be pertraukos)

Renginio kalba: rusų

Amžiaus cenzas: nėra

 

 

Organizatorius – Euroshow Group OÜ

2019-05-12

Renginio laikas

2019 Lapkričio 3 d, Sekmadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 26.00 - 61.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
19

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt