Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Miegančioji gražuolė“

ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET

„Miegančioji gražuolė“  

Dviejų dalių baletas pagal P.Čaikovskio muziką

 

 

ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET - puiki trupė, įkūnijanti tai, kas vadinama „rusų klasikinio baleto mokykla“ - griežtą klasikos eleganciją, gaivų ХХI amžiaus dvelksmą, idealią atlikimo techniką ir neaprėpiamą rusų sielą kartu su karališkos prabangos kostiumais ir dekoracijomis.

Šį sezoną „St. Petersburg Festival Ballet“ Jums pristato pasaulinės klasikos perlą – baletą „Miegančioji gražuolė“.

Nėra prasmės atpasakoti šio nemaraus kūrinio siužeto turinio. Užteks pasakyti, kad žiūrovai, atėję į šiuos spektaklius, per trumpą laiką pasiners į romantikos ir grožio pasaulį, o taip pat patirs neišdildomų įspūdžių, paskendę meilės ir mirties, ištikimybės ir išdavystės, juoko ir ašarų, baimės ir drąsos išgyvenimuose, viskame, kas susiję su pasauline kultūra, pasauliniu paveldu ir pasauliniais šedevrais.

„St. Petersburg Festival Ballet“ artistai — daugkartiniai teatro premijos „Auksinė kaukė“ nominantai ir laureatai, Rusijos ir tarptautinių konkursų diplomantai, prestižinių apdovanojimų ir garbingų nominacijų laimėtojai.

Trupės gastrolės sulaukė didžiulės sėkmės JAV, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje, Čekijoje, Islandijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Kinijoje, Brazilijoje, Meksikoje ir kitose šalyse.

 

Atsiliepimai:

***

„Viso nepriekaištingo Sankt-Peterburgo baleto narių šokio vakaro metu „tobulumas“ buvo žodis, kuris dažniausiai ateidavo į galvą…“

„Daily News“, Kanada

***

„Viskas atlikta meistriškai! Šokiai suteikia nuostabų malonumo jausmą. Jie garantuoja profesiolanalią kompetenciją ir gilų išraiškingumą šiuolaikiniame balete“.

„Corriere Della Sera“, Italija

***

„Tikrai puikios baleto žvaigždės patraukliame šedevre!“.

„Le Parisien“, Prancūzija

***

„Tiksliai sudėliotų siužetinių linijų metu žiūrovas suvokia, kad tai ne sapnas, o profesiniai įgūdžiai…“

„Boston Globe“, JAV

***

„Aukštas šokio lygis suteikė didžiulį malonumą, ypač profesinis meistriškumas ir klasikinis grynumas, kurie labai retai sutinkami amerikietiškame balete“.

„New York Times“, JAV

***

„Šią trupę sudaro jauni, talentingi šokėjai, kurie yra rusų baleto ateitis. Jie stiprūs ir sportiški, jie taip pat puikiai atlieka klasiką ir šiuolaikinį baletą. Ši trupė atskleidžia savo meno gilumą, kartais net viršydama Didžiojo teatro trupės šokėjų gabumus“.

„Houston Chronicle“, JAV

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.

Renginio trukmė – 3 val. (viena pertrauka)

 

Daugiau: www.gastroli.lt

Organizatorius – ART Partner CZ S.R.O

 

Renginio laikas

2017 Lapkričio 7 d, Antradienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 25.00 - 45.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
19

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info