Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

,,Operacija „Mes“ arba neįtikėtinas nuotykis“ (N 16)

Teatro ir kino žvaigždės Natalija Varlej, Vladimiras Dolinskis ir Piotras Belyškovas neįtikėtinai juokingame spektaklyje ,,Operacija „Mes“ arba neįtikėtinas nuotykis“.

,,Sportininkė, komjaunuolė ir tiesiog gražuolė" Natalija Varlej – įvairiapusiai talentingas žmogus. Nusipelniusi Rusijos aktorė, poetė, vokalistė ir televizijos laidų vedėja. Stulbinančiai graži sovietinio kino aktorė, apdovanota ypatingu talentu. Ir tai iš karto asocijuojasi su filmo „Kaukazo belaisvė“ heroje  Nina. Ši komedija Nataliją Varlej pavertė visų tautų numylėtine ir tapo jos vizitine kortele.

Nusipelnęs Rusijos aktorius Vladimiras Dolinskis yra rusų teatro ir kino aktorius, įsikūnijimo meistras, geriausiai žinomas iš filmų ,,Jarikas", „Tas pats Miunchauzenas“, ,,Žavinga laimės žvaigždė", „Klajonių pasaka“, „Įprastas stebuklas“ ir kiti vaidmenų bei TV laidų.

Geras, dinamiškas ir neįtikėtinai juokingas spektaklis su aktoriais-žvaigždėmis! Nuotaikingas humoras ir netikėti siužeto posūkiai neleis žiūrovams nuobodžiauti. Spektaklis suteikia galimybę ne tik juoktis, bet ir stebėti, kaip išlaikyti tarpusavio supratimą su savo artimaisiais, nepaisant visų sunkumų. „Operacija „Mes “arba neįtikėtini nuotykiai“ – tai dviejų nebe jaunų žmonių santykių istorija. Jaudinantis, juokingas ir vaikiškai naivus prieš penkerius metus prasidėjęs romanas tarp buvusios aktorės ir mažo privataus teatro barmeno, priešpastato herojams pasirinkimą tarp gyvenimo ir mirties. Tačiau šių mielų žmonių gyvenimas paverčiamas cirku.

Režisierius ir scenarijaus autorius – Piotras Belyškovas

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00

Renginio trukmė: ~2:00 (viena pertrauka)

Renginio kalba: rusų

Amžiaus cenzas: N-16

 

Organizatorius – SIA PARTER.LV

2019-03-12

Renginio laikas

2019 Lapkričio 26 d, Antradienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 13.75 - 30.75 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
24

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt