Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Polar“

COMPAGNIE BILBOBASSO (Prancūzija / France)

„POLAR“

Stulbinanti ugningojo tango istorija / The astounding story of a fiery tango

 

Režisūra / Direction: Hervé Perrin ir Delphine Dartus

Vaidina / Starring: Hervé Perrin, Delphine Dartus, Elodie Bernardeau Ortega, Patrice Meissirel, Gonzalo Gudino, Florent Pellen

 

Hervé Perrin ir Delphine Dartus trupę „Compagnie Bilbobasso“ įkūrė 2006 m. Jų tikslas kurti vaidinimus, savyje jungiančius Argentinos tango, muzikos bei ugnies šou elementus. Tai pagrindinės išraiškos priemonės, pristatant emocingus gatvės pasirodymus. Vaizduojamųjų menų pasaulyje trupė siekia išsaugoti asmeninį originalų kūrybinį braižą, gaivų ir stebuklingai poetišką stilių, žavintį minias žiūrovų, nepriklausomai nuo amžiaus ir meninio skonio.

Spektaklis „Polar“ – tai trilerio, nebyliojo kino ir gatvės teatro tradicijų junginys. Autoriai tęsia tango ritmu pagrįstus meninius sprendimus, audrinančius vaizduotę ir sukeliančius nevaržomus jausmus. Veiksmas nukelia žiūrovus į Buenos Airių kabareto atmosferą, kur aktoriai ir muzikantai atrodo lyg gangsteriai. Komplikuoti vaidinimo personažų santykiai kelia aistrų bangas.

Sprogstantis pianinas, degančios skrybėlės ir vėduoklės, kaistanti atmosfera. Viskas kibirkščiuoja ir skęsta ugnies lietuje.

 

Nemokamas renginys

Renginio laikas

2019 Liepos 5 d, Penktadienis, 22:00 val.

2019 Liepos 7 d, Sekmadienis, 22:00 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
01

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt