Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Punktyras"

Čiulpan Chamatova (Чулпан Хаматова) – viena ryškiausių, talentingiausių ir paslaptingiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame GITIS‘o (Росси́йский институ́т театра́льного иску́сства) kurse ji nusifilmavo garsių režisierių Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose. Vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos valstybiniame jaunimo teatre, Antono Čechovo Teatre ir kt.

1998 metais režisierė Galina Volček pakvietė ją į teatrą „Sovremennik“ ir skyrė jaunajai aktorei iškart keletą ryškių vaidmenų. Kiekvienas spektaklis su Čiulpan tapdavo įvykiu. Ir nesvarbu, ar tai G. Volček režisuota klasika –  „Trys draugai“ ir „Trys seserys“, ar novatoriškieji  spektakliai „Mamatėvassūnusšuo“, „Audra“ (rež. Nina Čusova), ar „Nuoga pionierė“ ir „Antonijus ir Kleopatra“ (rež. K. Serebrenikovas). Chamatovos vaidyba visada jausminga ir nepakartojama.

Būtent todėl Čiulpan Chamatova greitai tapo žymia aktore, sulaukė žiūrovų ir kolegų pripažinimo. Už  teatrinius vaidmenis ji dukart apdovanota Valstybine premija (2004 ir 2014 m.), pelnė festivalio „Kinotauras“, TEFI, „Auksinio erelio“, „Auksinės kaukės“, „Krištolinės Turandot“ laurus. Jai suteiktas Rusijos liaudies artistės vardas (2012 m.).

Čiulpan Chamatovos talentas vertinamas ne tik Rusijoje, bet ir už jos ribų. Ji kviečiama filmuotis Europos kino studijose, kartu su tokiomis kino žvaigždėmis kaip Catherine Deneuve ir Michele Placido buvo 63-ojo Venecijos kino festivalio žiuri nare.

Šiuo metu Čiulpan Chamatova – Maskvos teatro „Sovremennik“ lyderė, taip pat vaidina E. Mironovo Nacijų teatre („Šukšino apsakymai“), filmuojasi kine. Ji vadovauja savo įkurtam labdaros fondui vaikams „Padovanok gyvenimą“. Č. Chamatova augina 3 vaikus.

Čiulpan Chamatovos kūrybinis vakaras-monologas „Punktyras“ skirtas pagerbti legendines Rusijos poetes A. Achmatovą, M.Cvetajevą ir B. Achmaduliną.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~18:00

Renginio trukmė 2 val. (be pertraukos)

 

Organizatorius - VIA CONCERT

Renginio laikas

2017 Kovo 23 d, Ketvirtadienis, 19:00 val.

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
22

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info