Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Spiečius"

KEISTUOLIŲ TEATRAS

Nick Payne

„SPIEČIUS“

Vieno veiksmo pjesė

 

 

Režisierė – Eglė Kižaitė

Kostiumai – Justė Kondratė  „Šarka. Daiktų kelionės"

Scenografika – Adelė Dovydavičiūtė

Vaidina – Benita Vasauskaitė ir Edgaras Žemaitis

„Kvantinėje multivisatoje kiekvienas pasirinkimas, kiekvienas sprendimas, kurį tu kažkada padarei arba nepadarei, egzistuoja neįsivaizduojamoje gausybėje paralelinių visatų", - pasakoja fizikė Merian. „Tai tikrai labai mane jaudina", - prisipažįsta bitininkas Rolandas. Būtent tokios multivisatos akivaizdoje skleidžiasi iš pirmo žvilgsnio įprasta istorija: du žmonės - Jis ir Ji, atsitiktinai susipažinę piknike, bei jų žemiški santykiai. Vis dėlto, visuose artimuose santykiuose iškylantis klausimas „kas būtų, jeigu?.." įgauna naują prasmę - kiekvienas Merian ir Rolando pasirinkimas turi galybę baigčių. Dabartis perrašoma čia pat, scenoje: keičiasi visatos, keičiasi poros poelgiai ir reakcijos, tačiau išlieka esminis dalykas – trapus ir intymus dviejų žmonių ryšys, nenutrūkstantis pasirinkimų ir besimainančių visatų galvosūkyje.

Anglų dramaturgo Nick Payne pjesės „Spiečius" ašis – fizikos teorija, teigianti, jog vietoje vienos visatos jų egzistuoja milijardai, ir kiekviena įmanoma bet kurios situacijos baigtis įvyksta vienoje iš jų. Iš vienos pusės „Spiečius" – spektaklis apie tai, kaip veikia mūsų pasaulis bei visata, kurioje egzistuojame; kita vertus, tai ir mikroskopinio darinio toje visatoje - dviejų žmonių meilės - istorija. Režisierė Eglė Kižaitė, prieš kelis metus sėkmingai debiutavusi su G. Boccaccio „Dekamerono“ adaptacija „Atleisk jiems, jie nežino, ką daro", jau anksčiau buvo prisilietusi prie Nick Payne pjesės. Tačiau tik dabar spektaklis rado savo naujuosius teatrinius namus. Kinematografiško, fragmentiško siužeto išpildymą jauna režisierė patikėjo aktorių duetui – Benitai Vasauskaitei ir  Edgarui Žemaičiui, kurie įsileidžia žiūrovą į iki skausmo jautrius ir intymius poros santykius, lydimus kasdienių kivirčų, išdavysčių, mažų džiaugsmų ir didelių nusivylimų. Tapęs paties žiūrovo veidrodžiu, spektaklis kviečia prisiliesti prie egzistencinių klausimų, panirti į „déjà vu" jausmą bei susimąstyti, ar tikrai esama vienintelės, galutinės ir išbaigtos gyvenimo versijos.

 

Dėmesio! Spektaklyje naudojama ryški blyksinti šviesa - stroboskopas.

 

Trukmė - 1 val. 15 min.

Durys atidaromos 1 val. iki renginio

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai (nesuteikiant papildomos vietos)

 

Informacija tel. (8 46) 410 565

Renginio organizatorius: Klaipėdos m. sav. Kultūros centras Žvejų rūmai

Renginio laikas

2017 Sausio 29 d, Sekmadienis, 17:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 4.50 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
17

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.20 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info