Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„SurSadhana '17“

„SurSadhana“ – tai vienintelis, jau turintis tradicijas Lietuvoje festivalis, pristatantis klasikinius Indijos menus. Žiūrovų bei klausytojų dėmesiui pristatomi ne tik žymiausi klasikinio šokio ir muzikos meistrai iš Indijos, bet ir Lietuvos bei kitų kaimyninių Europos šalių atlikėjai. Festivalis siekia supažindinti su klasikine ir šiuolaikine Indijos kultūra, panaikinti ribas ir sienas tarp Lietuvos ir Indijos kultūrų, pažymint meno universaliąsias vertybes, galinčias pasiekti kiekvieno žmogaus širdį, nepriklausomai nuo jo tautinės, socialinės ir kultūrinės priklausomybės.

Šių metų festivalis šokio scenoje kvies pamatyti Kathak stiliaus atlikėją – Parbati Chaudhury. Šios jaunos profesionalios šokėjos bei choreografės kūryboje ryškios ne tik klasikinio Indijos šokio, bet ir modernaus šokio tendencijos. Todėl šokėjos choreografinės kompozicijos puikiai atskleidžia šokio kalbos universalumą. Šių metų muzikinėje „SurSadhana“ dalyje jau ne kartą festivalyje dalyvavęs indiškos perkusijos tabla meistras – Sandip Bhattacharya, plataus spektro muzikantas, dirbantis su atlikėjais iš viso pasaulio. Šiemet jis akompanuos sitaro ir sarodo instrumentų duetui „Jugalbandi“. Taip pat festivalis pristatys sarodo meistrą iš kaimyninės Latvijos – Sergejų Ancupovą (Akash).

„SurSadhana“ –  tai daugiau nei festivalis. Tai smilkalais kvepianti kelionė po senovės Indijos pasaulį, kuriame Kathak judesiai ir Tabla garsai pasakoja klasikines Indijos istorijas. Kviečiame į egzotišką kelionę ir Jus!

Festivalio programoje taip pat: Kristina Luna Dolinina (Natya Devi šokio teatras, Odissi ir Kathak stilių šokis, Lietuva) ir Premal Madina (Odissi ir Kathak stilių šokis, Latvija), Irina Kušelevič ir Rajyashree Ramesh šokio akademija (Bharata Natyam, Lietuva), Anatolijus Lomonosovas – AnatoAli (sitaras, Lietuva), Rytis Kamičaitis (tabla, Lietuva), Liudmila Žurkova (tampūra, Latvija).

Facebook paskyroje – Festival „Sursadhana“

 

Renginio trukmė: 2 val. 2 min. (pertrauka 20 min.)

Durys atidaromos iki renginio likus: 3 min.

Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai

 

Daugiau informacijos: www.sursadhana.lt

Renginio organizatorius – Rajyashree Ramesh scenos meno ir šokio teatro akademija

Renginio laikas

2017 Lapkričio 8 d, Trečiadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 8.20 - 13.20 €

Nuolaida: Senjorams - 20,00 %, studentams ir kultūros darbuotojams su pažymėjimu - 15,00 %

%
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
22

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info