Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Šventinis koncertas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

ŠVENTINIS MARTYNO LEVICKIO KONCERTAS

Dalyvauja Migloko ir Vilniaus miesto ansamblis „Mikroorkéstra“

Vasario 16-ąją Klaipėdos „Švyturio“ arenoje išskirtinį šventinį koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai surengs Martynas Levickis.

Lietuvos vardą pasaulyje garsinantis akordeonistas Martynas Levickis ne kartą įrodė, kad klasikinės muzikos kūriniai nepraranda aktualumo ne tik koncertų salėse, kurios orientuojasi į šio žanro gerbėjus, bet ir didžiausiose šių dienų arenose, į kurias tūkstančiai žmonių susiburia pasiklausyti originaliai aranžuotų ir akordeonu atliekamų klasikos kūrinių su orkestru. „Švyturio“ arenoje M. Levickis pasirodys su Vilniaus miesto ansambliu „Mikroorkéstra“.

Atlikėjo ir Klaipėdos miesto savivaldybės šventinė dovana klausytojams – nepamirštamas didžiųjų pasaulio kompozitorių parašytos muzikos emocingas pliūpsnis. Programoje skambės į skirtingas epochas nukeliantys W.A.Mocarto, A.Vivaldžio, D.Rosinio, J.Bramso ir kitų kompozitorių kūriniai.

Figaro reveransai, romantiški valsai, stebuklingai teleportuojantys „Metų laikai“, „Vengrų šokis“ – visa tai nuskambės po arenos skliautais kartu su praėjusiame šimtmetyje pražydusia Sting‘o ar Ennio Moricone‘s kūryba.

Šventiniame koncerte pasirodys ir ypatinga M.Levickio viešnia – atlikėja Migloko. Jų duetui lengvai paklūsta temperamentinga Lotynų Amerikos muzika. O šįkart, vasario 16-osios proga, M. Levickis klausytojams žada ir lietuviškų kūrinių.

 

Bilietų platinimo tvarka:

Vasario 6 d. nuo 12 val. bilietai tik internetu.
Vasario 7 d. nuo 12 val. bilietai tik Klaipėdos miesto kasose.
Vieno pirkimo metu leidžiama įsigyti tik 4 vnt.

Durys atidaromos: 16:00

Renginio trukmė: 1 val. 40 min. (be pertraukos)

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)

Organizatorius - Klaipėdos miesto savivaldybė, KC Žvejų rūmai

2019-02-05

Renginio laikas

2019 Vasario 16 d, Šeštadienis, 17:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: Išparduota €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
19

„Poetai ateina“

18:00 val.

Didžioji salė

19.20 - 23.20 €

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt