Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Tilidūda“

Lietuviška muzikinė pasaka visai šeimai

Kompozitorius ir libreto autorius – ROKAS RADZEVIČIUS

Choreografė – SIGITA MIKALAUSKAITĖ

Kostiumų dailininkė – AGNĖ RIMKUTĖ

Lėlių konstruktoriai – LIGITA SKUKAUSKAITĖ ir MARTYNAS LUKOŠIUS

Atlikėjai:

ADAS BAREIKIS (Jonas)

AISTĖ SMILGEVIČIŪTĖ (mama)

ROKAS RADZEVIČIUS (tėtis)

IRMANTAS JANKAITIS (pelėda ir vilkas)

GEDIMINAS GUTAUSKAS (žvirblis)

ROBERTAS BALČIŪNAS (gaidys)

Gatvės šokių grupė vadovaujama Rapolo Radzevičiaus (miško žvėreliai ir paukšteliai)

 

Tėvelių prašymu „Tilidūda“ vėl grįžta į sceną ir pas mažuosius savo gerbėjus. Dūdą pametęs Jonas, jo mama, tėtis ir draugai žvėreliai bei gyvūnėliai vėl linksmins visus savo smagiomis ir pamokančiomis dainelėmis pačiu šventiškiausiu laiku – tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.

Vaikai be „Tilidūdos“ nė dienos neištveria – tą puikiai rodo nepailstamai besisukantis dainelių peržiūrų internete skaitliukas. Daineles visi žino mintinai ir dainuoja ne tik namuose, bet ir darželiuose, mokyklėlėse. Tai vienos pirmųjų dainelių, kurias vaikai mokosi groti muzikos mokyklose. Su „Tilidūda“ jau visa karta užaugo. Ir vyresnieji broliai bei seserys dabar į „Tilidūdą“ atveda mažuosius. Ir paslapčia džiaugiasi, kad turi puikią progą ir vėl ją pažiūrėti.

„Tilidūda“  moko visus – didelius ir mažus, išminties, gėrio, grožio. Bet ir linksmybių nepamiršta: su kiškiais, žvirbliu, rokeriu vilku, širdžių ėdiku gaidžiu, smagiąja meškute ir kitais. Geriausia kompanija mažiesiems šokti ir dainuoti drauge.

„Tilidūda“ - muzikinė pasaka-spektaklis pagal garsiausias lietuviškas daineles („Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“, „Žvirblio puota“ ir kt.) Dainelės – ne tik linksmos ir smagiai aranžuotos, bet ir lavina mažųjų kalbą ir vaizduotę, padeda formuoti jų tautinį identitetą, puoselėti lietuvybę.

Vaikai kviečiami ne tik žiūrėti, bet ir patys aktyviai dalyvauti muzikinėje pasakoje. Pelėda visada prašo visų į koncertą atsinešti savo muzikos instrumentų: dūdelių, birbynių, švilpynių, barškučių, tarškynių.

„Tilidūda“ pasakoja smagią istoriją apie trejų metukų poną Joną, kuris nemokėjo ir nenorėjo groti dūda. Dūda įsižeidusi nuo jo pabėgo. Tėtis ir mama nusprendė padėti Jonukui rasti dingusią dūdą ir jie leidosi į kelią. Bekeliaudami patyrė daug nuotykių: matė vilko ir zuikių šokį, pakliuvo į puotą pas žvirblį, susapnavo stebuklingą sapną.

Muzikinę pasaką apie poną Joną ir jo pradingusią dūdą seka profesionalūs aktoriai. Žinomas ir mėgiamas daineles dainuoja patys „Tilidūda“ kūrėjai: Aistė Smilgevičiūtė (mama) ir Rokas Radzevičius (tėtis). O pono Jono vaidmuo patikėtas dainininkės Jurgos Šeduikytės ir aktoriaus Vido Bareikio sūnui Adui.

„Tilidūda“ dainelės specialiai aranžuotos taip, kad maloniai skambėtų vaiko ausiai. Rokas Radzevičius sukūrė ir adaptavo linksmus tekstus, kurie labai patinka mažiesiems klausytojams.

 

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 2 metų įleidžiami nemokamai  (neužimant papildomos vietos)).

Fotografuoti ir filmuoti draudžiama

 

Renginio organizatorius: Teatro dienos, VšĮ.

2018-09-04

Renginio laikas

2018 Gruodžio 30 d, Sekmadienis, 12:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 13.20 - 16.20 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
20

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info