Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Visų laikų hitai"

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą! Pernai Žilvinas Žvagulis savo 50-ąjį jubiliejų griausmingai atšventė Klaipėdos vasaros estradoje, gimtadienio proga surengęs grandiozinį koncertą. Šiemet atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

Žilvino Žvagulio populiarumui nėra ribų ir Lietuvai tenka atlikėju dalintis kartu su tokiomis šalimis kaip Kanada, JAV, Vokietija, Didžioji Britanija ir kitomis, kuriose jau kurį laiką atlikėjas koncertuoja. Lapkričio pabaigoje garsiausias Lietuvos žemaitis grįžta į Klaipėdą ir kviečia Jus į langus drebinantį koncertą GERIAUSI VISŲ LAIKŲ HITAI, vyksiantį Klaipėdos Žvejų rūmuose.

Tie, kurie jau yra buvę atlikėjo koncerte, nepraleis jo nei už ką, o nebuvusiuosius nustebins tikra energijos bomba ant scenos, kuri niekada nelieka tik joje, o persikelia iki paskutinės eilės balkone ir toliau.

 

Durys atidaromos: 18:00 val.

Renginio trukmė: 1 val. be pertraukos.

Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos sėdimo vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

 

Organizatorius – VšĮ „Džiazo spalvos“, Dysnos 4-3, Vilnius

 

Renginio laikas

2016 Lapkričio 26 d, Šeštadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 14.90 - 24.90 €

Nuolaida: Netaikomos

%
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
19

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

4.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipeda
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info