Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

"Vyrai ir moterys"

MASKVOS J. VACHTANGOVO TEATRAS

 „VYRAI IR MOTERYS” (arba scenarijai pagal kuriuos gyvena žmonės)

 2-jų dalių šokio spektaklis

 

 

Choreografė ir libreto autorė – Anželika Cholina.

Scenografas – Marijus Jacovskis.

Kostiumų dailininkas – Juozas Statkevičius.

Šveisų dailininkias – Tadas Valeika.

Repetitorė – Živilė Baikštytė.

 

Įspūdingus vaidmenis sukūrė J. Vachtangovo ir O. Tabakovo teatrų 10-ies aktorių trupė.

Moterys: Ana Čipovskaja, Lada Čiurovskaja, Asia Domskaja, Ksenija Kubasova, Anastasija Lukjanova.

Vyrai: Dmitrij Endalcev, Aleksandr Konstantinov, Pavel Popov, Denis Samoilov, Pavel Judin.

 

Anželikos Cholinos šokio teatras  suteikia Jums unikalią galimybę pamatyti naujausią A. Cholinos premjerą, išleistą Maskvos J. Vachtangovo teatre „Vyrai ir moterys”.

Šis spektaklis – tai šokio poema, jautrūs pamąstymai apie vyriškos ir moteriškos esybės skirtumus, apie meilę ir likimus.  Anželika Cholina čia atlieka ne tik režisierės-choreografės vaidmenį, bet yra ir libreto autorė, atidi stebėtoja, psichologė, filosofė. Šiame spektaklyje ji tiksliai žino, ką nori pasakyti savo žiūrovui.

Penkios poros, dešimt skirtingų charakterių išraiškingai ir įtikinamai vaidina/šoka noveles apie meilę ir apie išdavystę, pavydą ir ištikimybę, aistrą ir varžymąsi.  Kai kurie epizodai sukelia žiūrovų supratimą ir palaikymą, kiti – užuojautą ir nuostabą.

Spektaklyje sutelpa visas judesio pasaulis, kuriame užgimsta nauja estetika, gracija, švelnus humoras ir aštrus groteskas.  Viskas pateikiamа išradingai, suvaidinama juvelyriškai tiksliai, be menkiausių netikslumų.  Žiūrovai sėdi nekvėpuodami,  palaimingai šypsodamiesi.

 

Choreografė Anželika Cholina: „Šis spektaklis – fantazija Meilės tema, tragiškoji komedija, kuri suausta iš mano stebėjimų.  Aš jį pavadinau „Vyrai ir moterys“,  nes spektaklis yra būtent apie vyrus ir moteris.  Man norėjosi atsakyti į klausimą, kodėl žmonių santykiuose niekas neįvyksta iki galo, kodėl tiek daug sugriautų sąjungų ir sulaužytų likimų?  Spektaklyje vaidinamos vyrų ir moterų meilės istorijos nuo jų užgimimo akimirkos, kupinos tyrumo, tikėjimo ir meilės iki jų žemiškojo gyvavimo pabaigos, kuomet jausmai, kurių jie ieškojo, surado ir išgyveno – miršta.”

 

Atsiliepimai:

Jana Motovilova: „Spektaklis nėra sukurtas pagal literatūrinį kūrinį. Tiesiog moterys, tiesiog vyrai, tiesiog jų bandymai suprasti vieni kitus ir būti kartu, arba nebūti kartu...  Bandymai suprasti meilę, priimti ją, gyventi ja, tiesiog gyventi.  Tyro vandens scenos iš gyvenimo, kur atpažįsti ir save, ir draugus, ir jų pažįstamus.  Santykių gyvenimas nuo gimimo iki paskutinių dienų,  skirtinguose jų etapuose toks kintantis priklausomai nuo emocijų lygmens, aistrų, pergyvenimų, rūpesčių.  Ir kaip daug galima perteikti su muzika ir plastika!  Atskira padėka už humoro dozę (būtent tai man norėjosi atrasti šiame spektaklyje)!”

Elena Afrina: „Anželika Cholina sukūrė labai gražų, šmaikštų, įdomų spektaklį su toli gražu nepaprasta choreografija, kurią jaunieji aktoriai atlieka nepriekaištingai! Baleto artistai pavydėtų. Dar daugiau: aktoriai vaidina subtilias psichologines istorijas! Puikus spektaklis!”

Larisa Kanevskaja: „Visa tai apibūdinama nuostabiu žodžiu TEATRAS”.

 

Darbą Maskvoje A. Cholina pradėjo dar 2008 metais, debiutavo Maskvos J. Vachtangovo teatre su šokio spektakliu „Moterų krantas”. Vėliau sekė „Ana Karenina” ir „Otelas”.  Visus šiuos spektaklius Lietuvos žiūrovai turėjo galimybę pamatyti 2015-ųjų rudenį.

Ketvirtoji premjera “Vyrai ir moterys” bus pristatoma Lietuvoje balandžio 11-13 Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Visi spektakliai Maskvoje yra sulaukę didžiulio tiek žiūrovų, tiek teatro kritikų dėmesio, kurie choreografę apibūdina, kaip „scenoje tveriančią stebuklą”.

 

TV reportažas:  http://tvkultura.ru/article/show/article_id/142642

 

Trukmė – 2 val. 10 min. (viena pertrauka)

Durys atidaromos: 18:00 val.

 

Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 10 bilietų.

Bilietų rezervacija internetu negalima, likus mažiau nei 2 dienoms iki renginio pradžios.

Bilietai internetu į renginį neparduodami, likus mažiau nei valandai iki renginio pradžios.

Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami.

Vaikai nemokamai neįleidžiami.

 

Daugiau informacijos: www.ach.lt  

Organizatorius A/CH teatras

Renginio laikas

2016 Balandžio 12 d, Antradienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 20.00 - 50.00 €

Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
18

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

5.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocket
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.1588.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237laikas.tv3.ltrenginiai.info