Pantomimos teatras "A"

"Jaunatis"

ŠALIES TEATRŲ FESTIVALIS VAIKAMS IR JAUNIMUI "JAUNATIS"

 

2008 m. Klaipėdos Žvejų rūmų ir jaunimo teatro "Be durų" iniciatyva pradėtas rengti respublikinis teatrų festivalis vaikams ir jaunimui „Ledinė zylutė“ nuo 2015 m. metų pakeitė pavadinimą ir vadinasi "JAUNATIS".

Festivalio tikslas – suteikti miesto bei regiono jauniesiems žiūrovams galimybę pamatyti naujausius ir sėkmingiausius šalies teatrų pastatymus, skirtus vaikams ir jaunimui. „Jaunaties“ auditorija – nuo paties mažiausio iki...

  

Festivalyje neapsiribojama vien dramos vaidinimais. Žanrų amplitudė labai plati: tai muzikiniai bei šokio spektakliai, pantomima, klounada, nuotaikingi teatralizuoti koncertai. Kiekvieno festivalio programą rengėjai stengiasi suderinti taip, kad įvairaus amžiaus vaikai (ir jų tėveliai) ar jaunimas pasirinktų pagal savo subrendimą ir poreikius – kam pasaka, o kam jaunimui aktualias problemas gvildenanti pjesė.

       

Pirmųjų festivalių programose dominavo mėgėjų teatrų pastatymai, vėliau didžiąją repertuaro dalį pradėjo sudaryti profesionalių Lietuvos teatrų vaidinimai.

Festivalis „Jaunatis“ vyksta kasmet vasario mėnesį. Spektakliai rodomi abiejose (didžiojoje ir teatro) Žvejų rūmų scenose.

 

https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/klaipedos-zveju-rumuose-prasideda-13-oji-jaunatis-951716

 

   

 

Bilietus platina

 

 
Renginių kalendorius
18

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

6.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt