Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Ar Amerika pirtyje?!“

KAUNO MUZIKOS ANSAMBLIS „AINIAI“ IR SOLISTAI

Muzikinė komedija  „Ar Amerika pirtyje?!“

 

Scenarijaus autorius ir režisierius – Nerijus Petrokas

Aranžuočių autorius – Vytautas Lukočius

 

Vaidina:
Vincas – Deivis Norvilas
Agota – Sandra Lebrikaitė
Antanas – Rytis Janilionis
Bekampis – Osvaldas Petraška
Faibčikas – Edmundas Gumuliauskas
Piršlys – Dalius Ivanauskas
Muzikantai: Monika Jurgilaitė, Paulina Daukšytė, Vytautas Švabauskas, Raimundas Kukanauskas, Narimantas Murauskas, Justinas Buta

 

Šis muzikinis spektaklis sukurtas pagal Keturakio (Antano ir Juozo Vilkutaičių) komediją „Amerika pirtyje“. Spektaklyje lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos skambės KITAIP! Daugelio TV populiarių projektų dirigento Vytauto Lukočiaus aranžuotas melodijas, režisieriaus Nerijaus Petroko  skoningai integruotas į spektaklio siužetą, atliks Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ ir populiarūs solistai.

Nusibodo banalybės, pigūs anekdotiniai juokeliai, muilo operų siužetai ir kompiuteriu kurta negyva muzika? Jūs išvysite nuoširdžią ir TIKRĄ komediją. Nepaprastą – muzikinę!

Tai nauja Lietuvos teatro klasikos, pirmojo viešai lietuvių kalba suvaidinto spektaklio „Amerika pirtyje“ interpretacija. Šįsyk kūrėjai pavadinime palieka klaustuką, kuris slepia daugybę nežinomųjų. Muzikinėje komedijoje  „Ar Amerika pirtyje?!“ šmaikščiai apnuoginamas naivių žmonių patiklumas įvairaus plauko sukčiais, lengvai manipuliuojančiais žmonių likimais, kurie pasinaudoja tokiomis ydomis kaip godumas, kvailumas, puikybė, noras gyventi „ant svetimo gero“. „Ak, Amerika...“, – ne kartą atsidus spektaklio herojai, nors puikiai žino, kad „gera ten, kur mūsų nėra“. Jie nepakyla ir neištrūksta iš savo realybės – lietuviškos pirties vantos tragikomiškai į šipulius sudaužo „pažadėtosios žemės“ miražą... Šiose žmogiškose peripetijose ir atsidūsėjimuose slypi tyras humoras, iš kurio neįmanoma nepasijuokti. Kartais ir iki ašarų.
Geromis emocijomis ir humoru prisodrintame spektaklyje energiją lies pagrindinio vaidmens atlikėjas – scenos vijurkas Deivis Norvilas. Režisierius ir visi artistai pažada: didelė juoko ir geros muzikos dozė garantuota (suteikiama 6 mėn. garantija)!

Video

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (viena pertrauka)

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai, nesuteikiant papildomos vietos

 

Renginio organizatorius – Kultūros centras Žvejų rūmai

2019-10-07

Renginio laikas

2019 Gruodžio 21 d, Šeštadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 16.00 - 21.00 €

Nuolaida: 20 % studentams, senjorams ir neįgaliesiems, 15 % perkant 10 ir daugiau bilietų (taikoma kasose)

%
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
18

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

6.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt