Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Humoro vakaras „100% juoko”

IGOR MAMENKO

Humoro vakaras „100% juoko”

 

Taip uždegančiai ir linksmai pasakoti anekdotų ir linksmų istorijų nesugeba niekas!

Taip, jis – artistas, ir tai jo duona kasdieninė. Nes Igoris Mamenko  –  linksmas, nuoširdus ir be galo atviras žmogus. Liūdesys ir nuobodulys jam svetimi. Jis juokauja visur ir visada. To negalėjo nepastebėti Rusijos TV laidos „Anšlagas” vedėja Regina Dubovickaja, pakvietusi I. Mamenko į savo laidą. Beje, prieš tapdamas humoristu, Igoris dirbo cirke akrobatu. Bet kaip pats prisimena juokaudamas – „tiesiog tada aš neturėjau tokio pilvo”.

„Ankstyvoje vaikystėje aš svajojau tapti ledo ritulininku. Mano tėtis Vladimiras Mamenko buvo gana garsus cirko akrobatas. Dirbo kaskadininku, net filmavosi garsiajame filme „Žmogus  amfibija”. Kadangi tėvas visada buvo man pavyzdžiu, būdamas penkiolikos aš susiruošiau stoti į Maskvos estrados ir cirko mokyklą. Ją sėkmingai baigiau”.

Jei kalbėsime apie humoristo profesiją, Igoris Mamenko pavergia salę, kaip ne be pagrindo juokaujama, nespėjęs net pasisveikinti. Vienintelė problema, kad vos jam pasirodžius scenoje suskausta pilvą. Bet nesibaiminkite – tik nuo juoko !

Papildęs garsių humoristų gretas Igoris Mamenko bemat buvo įvardintas vienu geriausių. Šlovė atėjo jau 2003 metais, humoro programoje „Anšlagas” perskaičius monologą „Uošvė”.

„Visą gyvenimą man pavyzdžiu buvo Jurijus Nikulinas  –  klounas, niekada negrimavęs veido. Štai ir man norėjosi, kad publika nusijuoktų, išvydusi mimiką”, - sako Igoris. Dievaičiu Jurijus Nikulinas išliko jam visą gyvenimą.

Atlikėjas skaito Semiono Altovo, Jefimo Šifrino ir kitų autorių kūrinius. Tačiau pagrindinis jo repertuaras – linksmi, liūdėti neleidžiantys anekdotai.

Tad lauksime Jūsų ir pažadame 100% juoko!

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)

 

Organizatorius – VšĮ Reventis, Sporto 5-14 Vilnius

Renginio laikas

2019 Lapkričio 12 d, Antradienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 25.50 - 45.50 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
28

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt