Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Mano lėlytės paruoštos!“

Comedy Club Production pristato:

Spalio 2 dieną Žvejų rūmuose – pačios juokingiausios ir žavingiausios Rusijos televizijos merginos – „Comedy Woman“.

Aštriausiai kalbantys Rusijos šou verslo atstovai lankysis Klaipėdoje, pristatydami dar daugiau kibirkščiuojančio juoko ir ryškių numerių.

Jau 12 metų „Comedy Woman” šou laikomas moteriško proto įsikūnijimu: tūkstančiai kibirkščiuojančių juokų, šimtai suvaidintų personažų ir tiek pat sužaistų vaidinimų, taip pat begalė žiūrovų šypsenų ir geros nuotaikos, kurios neįmanoma išmatuoti.

„Comedy Woman” pagrindinė juokų tema tampa gyvenimas su visomis jo apraiškomis: teigiamas, o kartais ir juokingas iki absurdo. Šou dalyvės juokauja apie save ir kitas moteris: gražias ir nelabai, „mėgėjui“ ir kitas. Juokiasi iš madingų naujovių, krūtinės dydžio, vidinio pasaulio turtų ar jų nebuvimo.

 

Žvejų rūmuose pasirodys auksinis „Comedy Woman” sąstatas: ekscentriškoji Jekaterina Varnava,  mergina iš rajono Marija Kravčenko, paprastos sielos Nadia Sisojeva, gyvybingoji Jekaterina Skulkina, kategoriškoji Natalija Gudkov, vedėjas Olegas Vereščiagin ir miniatiūrų dalyvis Jevgenijus Borodenko juokaus kaip visada lengvai, grakščiai, natūraliai, su žiupsneliu ironijos ir sarkazmo!

Vienu žodžiu, bus ryšku, grakštu ir labai juokinga!

____

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio kalba: rusų k.

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Amžiaus cenzas – rekomenduojama nuo 16 metų

 

Organizatorius - Lietuviškos šventės, VšĮ

info@nuotaika.lt

Tel.  +370 614 88814

 

2020-12-01

Renginio laikas

2021 Spalio 2 d, Šeštadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 33.00 - 69.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
28

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt