Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Meilės receptai“

Kodėl moterys nori meilės, o vyrai tik sekso? Kodėl moterys nori ištekėti, o vyrai neskuba? Kodėl vedę vyrai labiau vertina draugų kompaniją nei laisvalaikį su žmona? Ar tikrai senovėje lietuvaitės buvo paklusnios ir ištikimos? Kas yra rūtų vainikėlis ir kodėl jis simbolizuoja nekaltybę?
Visiems šiems ir panašiems klausimams atsakymai yra interaktyvioje komedijoje „Meilės receptai“. Tai daugiametės mokslininkų seksologų patirties medžiaga paremtas ir režisieriaus Artūro Orlausko teatro scenai pritaikytas, labai tikroviškas ir nerealiai juokingas humoro šou.
Dviejų puikių aktorių sukurtų personažų dialogai ir miniatiūros atskleis, kaip vyrai vertina savo moteris, kaip vyras turi tenkinti žmonos įgeidžius ir kaip be pykčio priversti savo partnerį padaryti tai, ko jis nenori daryti, o svarbiausia, kur slypi tikros meilės receptų paslaptys.
Visas inovacinis šou vyksta gyvai, interaktyviai, nevengiant nenorminės leksikos ir modernaus žargono. Kūrėjai, pasinaudodami didelės sėkmės sulaukusių komedijų „Traukinys“ ir „Abstinento pagirios“ formule, ją patobulino ir išvystė, papildydami įmantriais, bet taikliais „monologiniais“ dialogais ir žaismingomis improvizacijomis, leidžiančiomis mėgautis linksma, jaudinančia ir intriguojančia kelione po priešingos lyties pasaulį. Moterys čia ras aistringus atsakymus, kaip geriau pažinti vyrus, o vyrai sužinos gundančios meilės paslaptis, todėl esame priversti šį šou pažymėti N-16.
Interaktyviame humoro šou-komedijoje pasirodo tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas ir neabejotina „Dviračio šou“ žvaigždė Ramūnas Šimukauskas.

Šį premjera, tai tikra ilgo veikimo humoro bomba.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Renginio trukmė: ~1 val. 40 min. (be pertraukos)

Durys atidaromos likus valandai iki renginio

 

Organizatorius – Komiko teatras, VšĮ

Renginio laikas

2017 Spalio 7 d, Šeštadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 13.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
18

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

6.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt