Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Romeo ir Džuljeta“

Pasaulinis turas! Premjera!

International Cultural Foundation ir Vienos šokio teatras „Hofburg“ pristato:

šou baletas „Romeo ir Džuljeta“ pagal grupės „Pink Floyd“ muziką.

Sensacija Lietuvos kultūriniame gyvenime!

 

Visiems šiuolaikinio baleto mėgėjams suteikiama unikali galimybė ateiti ir savo akimis pamatyti legendinį spektaklį „Romeo ir Džuljeta“  šiuolaikiniame atlikime, skambant kultinės grupės „Pink Floyd“ muzikai. Šį sielą veriantį spektaklį pastatė nepakartojamas teatro scenos meistras, choreografas Ričard Bill. Tai originalus šou, sužavėjęs žiūrovus visame pasaulyje ir pakeitęs požiūrį į nemirtingą Šekspyro istoriją..

Tarptautinio Kultūros Fondo („International Cultural Foundation“) pagalba Vienos teatras „Hofburg“ parodė  eilę anšlaginių spektaklių Anglijoje, Italijoje, Norvegijoje, Švedijoje,  o dabar su pasididžiavimu pristato legendinį spektaklį „Romeo ir Džuljeta“  Lietuvoje.

Tai vienas iš unikaliausių didelio masto spektaklių pasaulio teatro scenoje su 3D-mapping instaliacijomis, pilnas spalvingų specialių efektų, šviesos fejerverkų, nepaprastų kostiumų ir romantiškų emocijų.

Baletas „Romeo ir Džuljeta“ – tai drąsių idėjų, minčių ir vienos iš sėkmingiausių mūsų laikų roko grupių novatoriškos muzikos derinys. Garsaus choreografo novatoriškumas slypi tame, kad jis drąsiai patiki pagrindinius vaidmenis geriausiems ir garsiausiems aktoriams, dirbantiems įvairiuose teatruose visame pasaulyje. R. Bill‘as visada asmeniškai dalyvauja spektaklio pastatyme su aktoriais prieš premjerą.

Spektaklyje skamba rinktinė grupės „Pink Floyd“ muzika, legendiniai hitai „Another Brick In The Wall“, „Money“, „Time“, „Comfortably Numb“ ir kiti. Netradicinė plastika, vietoje dekoracijų – šviesos efektai ir vaizdo instaliacijos! Visa tai panardina žiūrovą į nemirtingą Šekspyro istoriją apie du Veronos įsimylėjusius, keičia žiūrovo požiūrį į moderniai pateiktą klasiką.

Baletas „Romeo ir Džuljeta“ neabejotinai sužavės publiką. Šviesos ir šešėlių žaismas, aukščiausios klasės baletas – tai nuostabus pasirodymas, pilnas iliuzijų, plastikos ir muzikos!

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio

Renginio trukmė: ~1:30 (be pertraukos)

Amžiaus cenzas: N-6

 

Organizatorius – VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas

Laisvės pr. 60, Vilnius

+370 610 99320 / musicchannel@mail.ru

2019-09-10

Renginio laikas

2020 Vasario 13 d, Ketvirtadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 25.00 - 54.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
18

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

6.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt