Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„Šou visiems“

Vyresnieji televizijos žiūrovai dar tikrai atsimena kultinę humoro laidą „Maski show“. Savo neprilygstamomis parodijomis ir reprizomis jie juokino ir jaunus, ir senus.

Po stulbinančios televizinės sėkmės, populiarieji mimai niekur nedingo iš akiračio. Įsikūrę Odesos klounų namuose jie tęsia pasirodymus iki pat šių dienų. Per tą laiką užaugo jau ne tik žiūrovų, bet ir nauja klounų karta.

Spektaklyje „Šou visiems“ pasirodo šeši Odesos klounų namų „Maski“ rezidentai, pasivadinę nuotaikingu „Orange Mood“ („Oranžinė nuotaika“) vardu. Viso pasirodymo metu „oranžinę“ nuotaiką salėje kuriantys personažai ne tik įtraukia vaikus ir jų tėvelius į interaktyvius žaidimus, bet ir meistriškai parodijuoja įvairiausias gyvenimiškas situacijas. Niekuo nenusileidžiantys pačiam Kalėdų seneliui, klounai visada turi ne tik ką parodyti ir pasakyti, bet ir padovanoti vaikams. Tad tikrai galite tikėtis įvairiausių prizų.

Ši klounų korporacija – tai spektaklis-šventė, spektaklis-nuotaika, spektaklis-karnavalas iš Odesos. Visi  aktoriai mokėsi meistriškumo klounados institute  „Nouveau Clown Institute“ Barselonoje (Ispanija).

Per savo gyvavimo metus „Oranžinė nuotaika“ dalyvavo begalėje festivalių ir konkursų, kuriuose skynė laureatų vardus. Tokiuose, kaip tarptautinis klounados festivalis „Plyta“ Niujorke, „Gogol Fest“ Kijeve, „Komediada“ Odesoje, „Klounų planeta“ Maskvoje, pantomimos festivaliuose Olandijoje, Ispanijoje, Lenkijoje.

„Oranžinė nuotaika“ puikiai derina tarpusavyje muziką, šokius, pantomimą, jėgos numerius. Bendraudama su auditorija visiems suprantama išraiškos kalba, mimų grupė užkariavo žiūrovų širdis ne tik gimtojoje Ukrainoje, bet ir daugybėje pasaulio šalių.  Artistų grupė ne tik yra klounų ir minų festivalio „Komediada“  bendraorganizatoriais, bet ir patys organizuoja „Open International Theater Festival“.

 

Jei į renginį atsinešite nupieštą klouną – dovanų gausite net neprasidėjus šou programai. O po renginio visus vaikus pakviesime nusifotografuoti nuotaikingai nuotraukai kartu su šiais mielais žmogučiais.

 

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio

Renginio trukmė:

 

Renginio kalba: lietuvių

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)

 

Organizatorius – Tigris, UAB

2012-01-29

Renginio laikas

2020 Kovo 9 d, Pirmadienis, 18:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: 9.00 - 13.00 €

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pirkti
Renginių kalendorius
18

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

6.50 €

Muzikinis spektaklis vaikams

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt