Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Šventinis koncertas Valstybės dienai

Esame vienintelė tauta, kurios himnas kartą metuose apskrieja visą Žemės rutulį. Ši idėja. gimusi 2009-aisiais, tapo gyva mūsų laikų tradicija ir neatsiejama Lietuvos identiteto dalimi pasaulyje. Liepos 6 d. lygiai 21 val. vietos laiku lietuviai visame pasaulyje gieda „Tautišką giesmę“. Pernai Lietuvos Respublikos Seimas liepos 6-ąją – Valstybės dieną, paskelbė ne tik Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, bet ir „Tautiškos giesmės“ diena.
Šiemet liepos 6 d. 21 val. Klaipėdos vasaros koncertų estradoje susirinkusi publika Tautišką giesmę giedos kartu su pamėgtomis grupėmis – scenos veteranais „Biplan“ ir ant „Eurovizijos“ bangos labai aukštai iškilusiais „The Roop“.
Kultiniai, lyriški ir polėkio nestokojantys rokeriai „Biplan“ koncerte po atviru dangumi sugros nuo vasaros neatsiejamus hitus „Kapitonai“, „Kino filmai“, „Ketvirtadienis“, „Labas rytas“, „Amore“, „O mes prie jūros“ ir kitus gerai žinomus kūrinius. Ką tik sugrįžę iš džiazo pasaulio, koncerte „Biplan“ prisimins tikrąją roko prigimtį – su gitarom ir nuo jūros sklindančia Laisve!
https://www.youtube.com/watch?v=mYK_hpAVd6g
„Geltonieji pradeda ir laimi!“ – ko gero, taip būtų galima apibūdinti visos Lietuvos numylėtinių – grupės „The Roop“ pasirodymą Roterdamo „Eurovizijoje“, kurios link jie žengė du metus. „The Roop“ buvo ištroškę nuotykio ir jam subrendo, vieną po kito išleidę superhitus „On Fire“ ir „Discoteque“, pasirašę sutartį su „Warner Music“, papasakoję savo istoriją dokumentiniame filme, išsigryninę stilių ir žanrą, išbandę savo draugystę ir patvirtinę pasitikėjimą vienas kitu, o kartu – užsiauginę tikėjimą savimi. „The Roop“ nuotykis sukėlė milžinišką geltonąją bangą ir grupė tebeskrieja ant jos keteros. O dabar, laimėję visos Europos meilę, „The Roop“ grįžta šokti su lietuviais.
Plačiai pasklidę rankų triukai, pirštų karūna ir gaivališka energija visus klausytojus pakels nuo kėdžių šokti. Koncerto metu grupė atliks išskirtinę muzikinę programą, kurią papildys dar negirdėti kūriniai iš bręstančio naujojo albumo. „The Roop“ pažada, kad vakaras bus pilnas staigmenų. Viena jų – profesionalūs šokėjai. Let's discoteque!

https://www.youtube.com/watch?v=JNweec5olYw
Nemokamas renginys
Organizatorius - Klaipėdos Žvejų rūmai

Renginio laikas

2021 Liepos 6 d, Antradienis, 19:30 val.

Renginių kalendorius
28

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt