Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

Tautiška giesmė aplink pasaulį

Liepos 6 d. lygiai 21 val. vietos laiku lietuviai visame pasaulyje gieda „Tautišką giesmę“. Esame vienintelė tauta, kurios himnas kartą metuose apskrieja visą Žemės rutulį. Ši idėja. gimusi 2009-aisiais, tapo gyva mūsų laikų tradicija ir neatsiejama Lietuvos identiteto dalimi pasaulyje. Pernai Lietuvos Respublikos Seimas liepos 6-ąją – Valstybės dieną, paskelbė ne tik Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, bet ir „Tautiškos giesmės“ diena.

„Tautiška giesmė“ – tai mus visus vienijanti šventė ir gyvas įrodymas, kad ir nedidelė tauta gali daryti didelius bei reikšmingus dalykus. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai, giedokime himną visi drauge!

Šiemet, vengiant didelių žmonių spūsčių, giedoti „Tautišką giesmę“ kviečiame įvairiose Klaipėdos vietose. Maloniai prašome susirinkusiųjų laikytis saugaus atstumo, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei kitų reikalavimų. Būkime supratingi ir saugokime vieni kitus.

 

Nuo 20.30 val. – Žvejų rūmų moterų choro „Dangė“ koncertas. Dalyvaus Vaiva Purlytė (klavesinas).

Sveikinimo žodį tars brolis Benediktas.

 

Organizatorius - KC Žvejų rūmai

2020-07-02

Renginio laikas

2020 Liepos 6 d, Pirmadienis, 20:30 val.

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
28

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt