Pantomimos teatras "A"

Repertuaras

„The Sound of Hollywood“

Į Klaipėdą sugrįžta DIUSELDORFO (VOKIETIJA) SIMFONINIS ORKESTRAS su nepakartojama programa „The Sound of Hollywood“

Nuo muzikantų grupės iki solidaus simfoninio orkestro – taip galima apibūdinti vieną žymiausių Vokietijos simfoninių orkestrų „ORCHESTER DER LANDESREGIERUNG DÜSSELDORF“(OdL). Orkestras, įkurtas 1948 metais tuometinio šalies kanclerio dr. Hermann Wandersleb iniciatyva, šiais metais švenčia savo 70-ies metų jubiliejų.

Įgudusiam ir solidžiam orkestrui diriguoja talentingasis Christian Ludwig (gim. 1978 m.), savo išraiškingais mostais bei tvirtu užsidegimu nepaliekantis abejingų nė vienoje šalyje. Šis jaunas ir energingas dirigentas, meno vadovas ir solistas yra vienas ryškiausių Vokietijos menininkų, pelnęs tarptautinį pripažinimą. Kaip solistas koncertavo su žymiausiais Vokietijos, Japonijos, Budapešto orkestrais, dalyvavo daugybėje tarptautinių festivalių.  Jo pasirodymais žavisi ne tik Europos, bet ir viso pasaulio šalys, jis puikiai žinomas ir Pietų Korėjoje. 

Neblėstantis orkestro ir jo vedlio kūrybinis polėkis leido pelnyti publikos bei kritikų simpatijas, sukaupti didžiulį repertuarą, atspindintį įvairiapusę simfonijos žanrų evoliuciją. Orkestro muzikantai neapsiriboja pasaulinės klasikos šedevrais, operetėmis ar operomis, bet groja ir garsiausius kūrinius iš „Oskarus“ pelniusių kino filmų.

Savo jubiliejinio turo metu Diuseldorfo simfoninis orkestras nustebins žiūrovus išskirtine muzikine programa bei kvies pasiklausyti gražiausių melodijų iš legendinių kino filmų. „Karibų piratai“, „Arabijos Lourensas“, „Šaunioji septyniukė“, „Žvaigždžių karai“, „Indiana Džounsas“, „Žiedų valdovas“, „Spragtukas“ ir daugelis kitų kūrinių įtrauks klausytoją į kvapą gniaužiančias kino filmų istorijas.   

Pasak orkestrą antrą kartą į Klaipėdą atvežančio kelionių organizatoriaus „BaltTours“ atstovų, mintis pasikviesti Diuseldorfo simfoninį orkestrą kilo sulaukus didžiulio Klaipėdos žiūrovų susidomėjimo ir ovacijų. Orkestras, sužavėtas tokiu šiltu priėmimu Lietuvoje, nusprendė savo turo po Baltijos šalis ir Rusiją metu dar kartą užsukti į Klaipėdą ir padovanoti išskirtinę simfoninės muzikos programą. „Vokiečiai šiuo orkestru žavisi, be galo didžiuojasi ir visiems pataria apsilankyti bent viename orkestro simfoninės muzikos vakare. Į koncertinius turus dažnai išsiruošiantis orkestras jau apkeliavo daugybę šalių bei turėjo galimybę muzikuoti su įžymiais atlikėjais. Džiaugiamės, kad savo užburiančiu grojimu ir garsiais populiariosios muzikos kūriniais orkestras nusprendė nustebinti ir klaipėdiečius“, – sako „BaltTours“ direktorius Manfred Wagener.

 

Renginys išparduotas
Koncerto globėjas: Klaipėdos miesto savivaldybė

Koncerto organizatoriai:
Kelionių organizatorius UAB „BaltTours“
Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros centras Žvejų rūmai

2018-03-09

Renginio laikas

2018 Kovo 26 d, Pirmadienis, 19:00 val.

Informacija apie bilietus

Kaina: Išparduota €

Nuotraukų galerija

Renginių kalendorius
28

„Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12:00 val.

Teatro salė

Atšauktas €

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS

Plačiau

Informaciniai rėmėjai
Radijogamahttp://www.mzirafos.lt/LRTatvira klaipedaIn your pocketlalunalrytas.ltbalticum
Partneriai
http://www.tiketa.lt/LTwww.klaipedos.info.ltinfo@sdh.ltwww.klaipedainfo.ltwww.eb.lt/lt.php3?vid=74&id=237patogupirkti.lt